Czy warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa podczas Chrztu Świętego ? Zdecydowanie TAK.

Chrzest święty to pierwszy ważny dzień w życiu Waszego dziecka,ale jest ono jeszcze tak małe, że niczego nie zapamięta dlatego warto zadbać o odpowiednią pamiątkę w postaci pięknych fotografii, które będą wspaniałą pamiątką .

Na zdjęciach z Chrztu staram się uchwycić jak najwięcej emocji i wzruszeń, które towarzyszą temu wydarzeniu. Bardzo ważne jest utrwalenie jak najwięcej takich obrazów jak spojrzenia, gesty , przytulanie dziecka czy uspokajanie go gdy płacze, które oddają klimat Chrztu Świętego.

Podczas chrztu wszystko dzieje się szybko, więc nie ma miejsca na pomyłkę , fotograf musi być skoncentrowany i przygotowany. Dodatkowo oferujemy również oprócz utrwalenia sakramentu Chrztu Świętego w kościele również przygotowania i ubieranie w domu oraz zdjęcia na przyjęciu z rodziną.

 Nasza firma Rfoto posiada wieloletnie doświadczenie , które gwarantuje Wam otrzymanie materiału na najwyższym poziomie.

Usługę reportażu z Chrztu Świętego wykonujemy na terenie województwa podkarpackiego najczęściej w Rzeszowie , Jarosławiu, Przemyślu oraz okolicznych miejscowościach nie ma jednak przeszkód by dojechać w każde inne miejsce .

Zapraszamy do współpracy wszystkich rodziców przygotowujących się do Chrztu swojego dziecka o organizujących chrzciny .

Reportaż z Chrztu Świętego mogą również zamówić dziadkowie lub Chrzestni czy inni członkowie rodziny , na pewno sprawicie tym ogromną radość rodzicom dziecka , ale poinformujcie ich o tym wcześniej by już sami nie szukali fotografa ;) 

W swojej ofercie posiadamy również piękne fotoalbumy i albumy ,które są wspaniałą oprawą dla zdjęć.

 

Rfoto reportaż z Chrztu Świętego fotografie i film Rzeszów Jarosław podkarpacie

18 kwietnia 2019
chrzest święty fotografie Rfoto