Każdą naszą parę traktujemy wyjątkowo , wprowadziliśmy najwyższe standardy obsługi klienta. Oferujemy bardzo dobry i szybki kontakt, zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji i służymy Wam poradą i pomocą.

Najwyższy standard obsługi klienta

Fotografią ślubną i filmem zajmujemy się już od 10 lat. Przez ten czas bardzo dużo się nauczyliśmy , wyciągnęliśmy wnioski, nie możemy powiedzieć,że nigdy nie popełniliśmy żadnego błędu, ale dzięki temu w tej chwili wszelkie ryzyko jest zmniejszone do minimum i pary ,które nam zaufają mogą spać spokojnie, bo dokonały najlepszego wyboru.

Profesjonalizm

Sprzęt nie zawsze jest najważniejszy liczy się też dobre oko ,ale w przypadku usług ślubnych na których wiele momentów nie można powtórzyć sprzęt musi być z najwyższej półki i taki właśnie posiadamy.

Dodatkowo w sezon 2019 wchodzimy z wieloma nowościami nowy aparat Canon 5 d Mark IV , nowa kamera Sony FS5 II dająca obraz lepszy niż lustrzanka ,kolejny obiektyw i wiele innych nowości , oj będzie się działo  ;)

 

 

Sprzęt

Na naszych zdjęciach i filmie pokazujemy emocje i interakcje między Wami. Staramy się wyłapać niepowtarzalne momenty a nie tylko pstryknąć fotkę czy nagrać kilka minut filmu. 

Emocje

Pary ,które nam zaufają nie czekają pół roku na zdjęcia i film. Dzięki wdrożonym procedurom i uporządkowaniu realizacji zleceń dostajecie najwyższą jakość w krótkim czasie. To nasze jedyne zajęcie i traktujemy Wasz materiał priorytetowo a nie jako dodatek do pracy na etacie.Naszym Parom poświęcamy maksymalną ilość czasu i jesteśmy dyspozycyjni 

Krókie terminy realizacji

 

 

Chyba większość fotografów pisze, że fotografia jest ich pasją, ale u nas nie jest to pusty slogan. Kochamy to co robimy i wciąż staramy się rozwijać, wprowadzać nowości i być na bieżąco z aktualnymi trendami w branży.

 

Pasja

Co wyróżnia fotografię ślubną i film Rfoto ?

Zobacz Portfolio

Kontakt

 

Rfoto fotografia ślubna i film podkarpacie & Warszawa