Jestem fotografem ślubnym , który od lat tworzy autentyczne i szczere reportaże ślubne. Kilkunastoletni staż w branży ślubnej sprawił, że mam pewne doświadczenia i przemyślenia dotyczące jak moim zdaniem powinny przedstawiać się relacje pomiędzy fotografem a parą młodą.

Zacznijmy od początku czyli od spotkania z fotografem

W obecnych czasach każdy szanujący się fotograf ślubny posiada własną stronę internetową, na której może pochwalić się swoim portfolio a także zamieścić różne informacje na swój temat . My na naszej stronie ,prócz oczywiście galerii, umieściliśmy wygodny formularz kontaktowy oraz bardzo przydatną mapę z lokalizacją firmy.

Gdy jesteście już u nas staramy się odpowiedzieć na każde Wasze pytanie. Na tym etapie warto jest poruszyć wszystkie kwestie jakie przyjdą nam do głowy, gdyż w przyszłości ułatwi nam to współpracę. Mając już pewne doświadczenie z chęcią służymy poradą przyszłym nowożeńcom. Duży nacisk kładziemy na tzw. pierwsze wrażenie, to bardzo ważne bo przecież powierzacie nam udokumentowanie Waszego święta. Omawiamy zatem każdy element tego wyjątkowego dla Was dnia. Możecie obejrzeć jak wyglądają nasze albumy i filmy a także dowiedzieć się jak będzie wyglądać nasza praca na Waszym ślubie. Zawsze staramy dopasować się do potrzeb naszych klientów, oddajemy nasz czas w tym dniu do Waszej dyspozycji, zatem jeśli zachodzi potrzeba i chcecie mieć kilka ujęć w trakcie przygotowań u fryzjera to po prostu od tej godziny zaczniemy naszą pracę bez obciążania Was dodatkowymi kosztami. Gdy jesteście już zdecydowani na nasze usługi to przychodzi czas na podpisanie stosownej umowy. Dokument ten zawiera wszystkie niezbędne informacje i nie ma w nim żadnych niekorzystnych dla Was zapisów, chcemy by wszystko było jasne i przejrzyste.

Moja wizja reportażu ślubnego
cz 1. spotkanie z fotografem
07 maja 2020