Sprzedam wyjątkowy domek letniskowy z zagospodarowanym ogrodem i działka 5 arów , wspaniałe miejsce do relaksu i wypoczynku. W ogrodzie jest bardzo dużo fajnych roślin, borówki, jeżyny, morwa i wiele innych roślin
Domek w sezonie zimowym można ogrzewać kaflowym piecem, w kuchni znajduje się prawdziwa gratka tradycyjna kaflowa kuchnia na której można gotować oraz piec swojski chleb :)
Dodatkowym atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja cicha i spokojna a zarazem blisko centrum ( ul. Dębowa 44 ) , domek nie znajduje się przy głównej drodze i nie chodzą wokół niego przypadkowi spacerowicze ,co jest dużą zaletą dla osób pragnących ciszy i spokoju .W okolicy bardzo blisko wyjście do lasu na trasy nordic walking.
W domku komfortowo może przebywać nawet 8-10 osób. Parter salon z piecem , jadalnia ze schodami, łazienka (umywalka, wc, prysznic), kuchnia, poddasze z 3 pomieszczeniami.
Na posesji znajduje się też drewniana dobudówka gdzie można schować sobie np rowery i inne sprzęty gospodarcze oraz mały blaszany domek .
Media prąd, woda z własnej studni, kuchenka indukcyjna, szambo, możliwe jest podpięcie domku do wody z wodociągu .
Na życzenie mogę przesłać na maila dodatkowe zdjęcia.
Z domku zostały usunięte wszystkie używane meble, drewniane ściany zostały odświeżone i pomalowane lakierobejcą. 
Nowy właściciel będzie mógł zaaranżować wnętrza wg swojego pomysłu i gustu.
Zapraszam serdecznie do umawiania się na obejrzenie domku - tel . 660 042 207 , email agaklos@interia.pl